دانلود فیلم The Lord of the Rings: The Return of the King 2003

دانلود فیلم The Lord of the Rings: The Return of the King 2003 با لینک مستقیم

نسخه دوبله فارسی فیلم ارباب حلقه ها 3 اضافه شد

کیفیت BluRay Full HD 1080p اضافه شد

«جزء 250 فیلم برتر IMDb با رتبه 8»

دانلود فیلم The Lord of the Rings: The Return of the King 2003

امتیاز IMDb از 10: 8.9 – میانگین رای 1,356,545 نفر

ژانر: ماجراجویی، درام، فانتزی

ستارگان: Elijah Wood, Viggo Mortensen, Ian McKellen

کارگردان: Peter Jackson

محصول کشور: آمریکا، نیوزلند

نمره منتقدین: 94/100

مدت زمان: 201 دقیقه

اطلاعات بیشتر: IMDbWikipedia

فرودو و سم با راهنمایی گالوم، به مسیرشان به سمت کوه نابودی ادامه میدهند، در حالی که مطمئن نیستند او به چه سمتی هدایتشان می کند. باقیمانده یاران حلقه، مردم گاندور و روهان را در نبردی عظیم علیه نیروهای سائورون، یاری می کنند.

«مجموعه فیلم های ارباب حلقه ها»

دانلود فیلم ارباب حلقه ها 1

دانلود فیلم ارباب حلقه ها 2

دانلود فیلم ارباب حلقه ها 3

بودجه ساخت: 94,000,000$
فروش جهانی: 1,119,929,521$
Box Office

گویندگان: کسری کیانی، افشین زی نوری، حسین عرفانی، علیرضا باشکندی، سعید مظفری، ناصر احمدی، مریم شیرزاد، محمد عبادی، افسانه پوستی، خسرو شایگان، اکیر منانی، امیر هوشنگ قطعه ای

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


7 دیدگاه برای “دانلود فیلم The Lord of the Rings: The Return of the King 2003”

  1. BluRay 1080p x265 – انکودر: z97 – حجم: 4.26 گیگابایت

    سلام اینکه گذاشتین دانلود کردم نصفه دوم فیلمه پس چرا نصفه اولشو نداره

  2. زمانی که استیون اسپیلبرگ به روی صحنه رفت تا جایزه بهترین فیلم را اهدا کند، حتی پیش از آنکه پاکت را باز کند، تقریبا همه آماده بودند تا نام ارباب حلقه ها: بازگشت پادشاه را به عنوان برنده بزرگ مراسم امسال بشنوند. پیتر جکسون به همراه باری ازبورن و فران والش تهیه کنندگان ارباب حلقه ها بودند که یازدهمین جایزه این فیلم را به دست آوردند.

    ارباب حلقه ها: بازگشت پادشاه، با یازده جایزه اسکاری که دریافت کرد توانست تا به رکورد تاریخی و ناشکستنی اسکار که به بن هور و تایتانیک تعلق داشت برسد. اما نکته جالب درباره سومین قسمت از مجموعه ارباب حلقه ها این است که بر خلاف دو رکورد دار دیگر، در هیچ رشته ای بازنده نشده است. ارباب حلقه ها: بازگشت پادشاه، در یازده رشته نامزد جایزه بود و در همه رشته ها رقیبانش را پشت سر گذاشت، در حالی که تایتانیک در چهارده رشته و بن هور در دوازده رشته کاندیدا بودند ولی تنها در یازده رشته به پیروزی رسیدند. گزارشگر بی بی سی در کالیفرنیا، با تاکید بر همین نکته می گوید این نخستین بار است که چنین چیزی در مراسم اسکار رخ می دهد و یک فیلم به طور گسترده در همه رشته هایی که نامزد شده است جایزه را به دست می آورد.

    این یک پایان با شکوه برای سه گانه ای بود که هزران نفر، سالها در رویای دیدن آن بودند….
    صنعت جلوه های ویژه با فیلم بازگشت شاه استاندارد های تازه ای را در سینمای آمریکا مطرح کرده است. اوج موفقیت جلوه های ویژه بازگشت شاه را می توان در صحنه های نبرد فیلم شاهد بود. این صحنه ها کاملاً واقعی به نظر می رسند و هیچ نشانی از انیمیشن کامپیوتری در آن ها به چشم نمی خورد. گولوم، مخلوق کامپیوتری فیلم همانقدر واقعی به نظر می رسد که کاراکتر های غیر کامپیوتری فیلم. لوکیشن ها، طراحی صحنه و لباس در بازگشت شاه نیز نمود چشمگیری دارند. بازی ها نسبت به دو قسمت قبلی به مراتب بهتر و پخته تر است. و بالاخره باید به موسیقی متن هاوارد شور اشاره کرد که کاملا با تصاویر چفت و بست شده است.